Zapraszamy do udziału w I TURNIEJU NIEPODLEGŁOŚCI w halową piłkę nożną, który odbędzie się 9 listopada w godz. 09.00 – 16.00 na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Przecławiu. Zgłoszenia przyjmujemy drogą telefoniczną. Ilość drużyn, które wezmą udział w rozgrywkach to 16 ekip. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Polskich Wartości a patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Kołbaskowo. Partnerem Głównym wydarzenia jest Grupa Azoty Police.

Regulamin I TURNIEJU NIEPODLEGŁOŚCI w halową piłkę nożną:

Półfinały
Wychodzą pierwsze dwa zespoły z każdej grupy!– 1 Półfinał (1 miejsce grupy A vs. 2 miejsce grupy B)– 2 Półfinał (2 miejsce grupy A vs. 1 miejsce grupy B)

Awans
W rozgrywkach grupowych w przypadku tej samej ilości punktów decyduje lepszy bilans bramek strzelonych. W sytuacji, gdy zarówno punkty jak i bilans bramek jest taki sam przewidziane są 3 rzuty karne. Jeśli to nie zdecyduje przewidziane są kolejne tury rzutów karnych po jednym strzale.
W meczach półfinałowych oraz o pierwsze miejsce, w przypadku remisu, o zwycięstwie decydują trzy rzuty karne.

Czas trwania meczu
– Mecz grupowy trwa 6 minut bez zmiany połów
– Mecz półfinałowy trwa 7 minut
– Mecz finałowy trwa 2×5 minut ze zmianą połów

Liczba zawodników
– Gramy systemem 4+1 (4 w polu + bramkarz)

Król Strzelców
Po każdym meczu kapitanowie drużyn zobowiązani są podać nazwiska strzelców bramek prowadzącemu turniej. Brak informacji spowoduje zmniejszenie szans swojego zawodnika na zdobycie tytułu Króla Strzelców.

Opieka medyczna
Organizator zapewnia tylko podstawową opiekę medyczną udzielaną przez ratownika.

Organizator turnieju nie odpowiada za rzeczy prywatne uczestników oraz za urazy doznane w czasie turnieju piłki nożnej.

Podczas turnieju obowiązuje całkowity zakaz spożywania napojów alkoholowych! Za złamanie tego zakazu cała drużyna zostaje usunięta z turnieju. Nie ma możliwości negocjacji.

Przyjmowanie zgłoszeń i koordynacja: Jakub Płuciennik: 730 007 126


I TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI